Чи увійшов Ісус до вас у «човен»?

Ви, ймовірно, чули історію про те, як Ісус ходив по воді. Вона наведена в Євангеліє від Івана 6:16-21. Проте навіть не всі хто читав Біблію знають, як влучно ті події відображають наше з вами сьогоденне життя. Ніч застала учнів Ісуса посеред моря. Вони перепливали на інший бік в невеликому човні. Раптом небо затягнули хмари, піднявся вітер; навкруги з’явилися грізні гребні хвиль. Де берег? В який бік їм плисти? Човен жбурляло з боку в бік, учні гребли з усіх сил, але поступово їх долав розпач: шторм вирує вже кілька годин та онімілі пальці готові кинути весла — хай буде що буде.


Знайома ситуація? Мабуть, дійсно сильний шторм вам доводилося спостерігати виключно з безпечної дистанції, знаходячись на березі, але що ж наше життя, як не бурхливе море? На нас падає хвиля за хвилею: проблеми з роботою, проблеми з грошима, проблеми зі здоров’ям, проблеми з дітьми, проблеми з другою половинкою. Подолавши одну «хвилю», ми маємо намір передихнути, набратися сили, але ні: бурхливе море нашого життя готує нам новий «сюрприз». І якщо ми в наші кращі роки
з ентузіазмом кидалися вирішувати чергову проблему, то з часом наш запал зникає, і з досвідом приходить розуміння: цьому штрому немає кінця. Зневіра і втома глибокими зморшками прорізають наші обличчя.


Та повернемося до учнів. До їх щастя — як і для нашого, — це не кінець історії. Коли надія зникла, до них по воді прийшов Ісус. Він — Бог, якому по силам стихія. Він може пройти по бурхливому морю і приструнити його. Він також єдиний, хто може пройти по морю нашого повсякденного життя, не уникаючи її хвиль. Всі проблеми — під його ногами. Учні злякалися, побачивши Ісуса, що йде по воді. Може і ви боїтеся Його: вам не зручно розмовляти про Нього, ви не без зусиль промовляєте Його ім’я.
Але Він сказав учням — та нам з вами: «Це Я. Не бійтеся».


Далі в Євангеліє від Івана сказано: «Тоді вони хотіли взяти Його до човна; та човен миттєво опинився біля берега, до якого вони прямували». Ці слова і по цей день лунають для нас як блага вість. Господь Ісус прагне увійти у ваше майбутнє; з Ним ви досягнете миру та безпечно дійдете до цілі вашого прямування. Подібно учням, нам всього лиш треба взяти Його до себе в човен — в своє життя. Господь Ісус Христос, жива і реальна Особистість, очікує, коли ви на хвилинку припините спроби самостійно досягти берега, відвернетесь від страшних хвиль та вирів життя та повернетеся до Нього. Візьміть Його до себе в човен. Запросіть Його прямо зараз. Для цього просто відкрийте своє серце і помоліться простою молитвою:


«Господи Ісусе, ти потрібен мені. Я вдячний Тобі за те, що Ти прийшов в цей бурхливий світ як смиренна людина. Я вдячний Тобі за те, що Ти помер за мене. Пробач мені всі мої гріхи. Господи Ісусе, я вірю в Тебе і приймаю Тебе прямо зараз. Наповни мене Собою як миром і будь зі мною в моєму спрямуванні по життю. Я дякую Тобі, Господи Ісусе. Амінь».

Прокрутка до верху