Ваши відгуки

Залиште свій відгук про це видання, для нас дуже важливо його почути.

24 коментарі до “Ваши відгуки”

  1. bibleforall.org.ua

   Дякую Анно за Ваш відгук, нехай Господь благословить Вас через читання цієї книги!

 1. Сергій

  Дякую Господу за ваше служіння Дякую за Нові Заповіти вони дуже добре допомагають пізнавати Істину❤️Нехай Господь благословить вас і ваші родини❤️

 2. Валерій

  Дякую за ваше служіння в розповсюдженні Слова Господнього в світі…Будьте благословенні..

 3. bibleforall.org.ua

  Дякую, я отримала, дуже задоволена, книга на 1500 сторінок, багато пояснюючої інформації.
  Валентина

 4. Слава Ісусу Христу! Отримала Новий Завіт, надзвичайно задоволена. Багато роз’яснення. В такому форматі вперше зустріла Святе Писання. Рекомендую і Божого Благословення людям, які долучаються до цієї праці.

 5. Дякую за заповіт , дуже подобається такий розширений текст !!!❤️‍❤️‍❤️‍❤️‍❤️‍❤️‍

  1. bibleforall.org.ua

   Дякуємо за відгук. Великі підрядні примітки можна вважати «кристалізацією» того розуміння божественного об’явлення, до якого прийшли Божі люди повсюдно за минулі дві тисячі років.

 6. Ярослав

  Також отримав цей переклад Нового Завіту. Щиро вдячний! Вже трохи ознайомився і маю дуже гарні враження. Будьте благословенні!

 7. Руслана

  Багато людей, неможуть купити, цю найціннішу у світі книгу!!!Я була серед таких людей,тому ходила у бібліотеку.Бог говорить,вчить,через слово.Дякую за можливість спілкування з Самим, Великим, Живим, Богом!!!

  1. bibleforall.org.ua

   Дякуємо за відгук! Ось що сказав Авраам Лінкольн: “Я переконаний, що Біблія є найкращим подарунком, яким Бог коли-небудь наділив людину. Все найкраще від Спасителя світу передається нам через цю книгу”.

 8. Велика подяка всім співробітникам, за чудовий переклад Нового Заповіту. Мені як проповіднику особливо сподобався іще краще стали зрозумілі деякі тексти, а також суть розмови, чи обставин.
  Дуже допомагає і збагачує.

 9. Дякую велике! Замовила Біблію, дуже класна, мені сподобалась. Все розписано, пояснено, залишилась задоволена. Дуже дякую вашій команді, не всі можуть собі дозволити купити книгу, а ви роздаєте їх безкоштовно, що кожен хто хоче може почати знайомство зі Священним Писанням! Ще раз велике спасибі☺️

  1. bibleforall.org.ua

   Дякуємо за ваш відгук. Усе Писання богодухновенне й корисне для навчання, для докору, для виправлення, для виховання в праведності.

 10. Людмила

  Замовила Біблію , швидко отримала і була приємно здивована настільки вона цікава і зручна в пошуку біблійних віршів
  Дякую вам і всій вашій команді за такий чудовий подарунок Слава Господу за Вас і за ваше служіння .

  1. bibleforall.org.ua

   Ми раді працювати для вас. Нехай Бог говорить до вас через Своє слово. 

 11. Валерій

  Щиро дякую вам за Новий Завіт з коментарем.Це як Новий Завіт з вчителем.Дуже допомагає в досліджені Писань, адже сам Ісус Христос казав : досліджуйте Писання ! Хай Бог благословить вас рясно за ваш у працю,адже ви допомагаєте людям пізнати Бога через Писання.

 12. Доброго вечера.Я получила посылку с Новым Заветом. ОЧЕНЬ Вам БЛАГОДАРНА!!! Пусть Господь обильно Вас БЛАГОСЛОВИТ за Ваш труд !!! Еще раз СПАСИБО!!!
  Залишено з дозволу автора

 13. Сергій

  Дуже якісне видання. Відмінний переклад з грецької на російську мову. Точний і зрозумілий текст. Дякую місії за такий чудовий дарунок.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутка до верху