Відповіді на запитання

“Чи це повністю безкоштовно?”

Так.  Після замовлення Ви отримаєте Новий Завіт поштою цілком безкоштовно. Вам не потрібно платити ані за книгу, ані за її пересилку поштою. З Вашого боку немає ніяких зобов’язань. З нашого боку це добра справа, яку ми раді зробити безкоштовно.

Чому безкоштовно?

Ми вважаємо, що Біблія є справді унікальною книгою в історії людства і тому вона варта того, щоб кожна людина мала змогу читати її. І ми також вважаємо, що кожна людина гідна того, щоб отримати цю безцінну Книгу в подарунок. Ми отримуємо справжнє задоволення, беручи участь у цій місії.

Скільки книг можливо замовити? Чи можна замовити декілька книг для моїх друзів?

В рамках цього проекту ми пропонуємо Новий Завіт в подарунок особисто кожному, хто виявив бажання отримати цю книгу і зробити замовлення. Тому ми надсилаємо за зазначеною в замовленні адресою лише одну книгу. Будь ласка, не робіть замовлення замість іншої людини, якщо вона вас про це не просила.

Чому ви називаєте Новий Завіт виданням Біблії?

Біблія — це загальна назва різноманітних видань, що складаються з книг Святого Письма. Існують видання, що вміщують в собі Старий Завіт і Новий Завіт ( і вони можуть відрізнятись кількістю книг Старого Завіту). Є видання, що вміщують в собі Новий Завіт або ж Новий Завіт і Псалми. Кожне з них в загальному розумінні можна назвати Біблією. Ми пропонуємо Вам видання, що складається лише з книг Нового Завіту.

Чому цей переклад називається Перекладом відновлення (Восстановительный перевод)?

Протягом сторіч Господь послідовно відновлює серед Божих людей розуміння істини, що міститься в Біблії, і відповідні до цієї істини переживання. Текст Нового Завіту Перекладу відновлення та великі підрядкові примітки можна вважати “кристалізацією” того розуміння божественного об’явлення, до якого прийшли Божі люди повсюдно за останні дві тисячі років. Це короткий варіант відповіді на запитання про те, чому цей переклад був названий “Перекладом відновлення”.

Чи можна замовити Переклад відновлення всієї Біблії?

Переклад відновлення (Восстановительный перевод) всієї Біблії російською мовою (що містить в собі Старий та Новий Завіт) можна придбати на сайті kbk.kiev.ua. В рамках цього проекту ми пропонуємо безкоштовно лише Новий Завіт.

Чому ви пропонуєте Новий Завіт російською мовою? У вас немає видання українською?

 Ми цінуємо  переклади Біблії будь-якою мовою. Існує багато перекладів Біблії і окремих її частин українською. Ми радимо вам придбати їх і вивчати Біблію за їх допомогою. Ми не можемо виокремити один з них як найкращий. Лише для прикладу наведемо сучасний переклад Біблії Українського Біблійного Товариства – http://ukrbs.org/

На жаль, на сьогодні українською мовою не існує такого видання Нового Завіту, який надавав би читачеві такі можливості вивчати і розуміти цю унікальну книгу, як той, який ми пропонуємо вам. Ми вважаємо, що було б несправедливо позбавити читачів з України можливості отримати таке видання.

Прокрутка до верху