Згода на обробку персональних даних

Справжнім я, будучи повнолітнім громадянином і виступаючи як суб’єкт персональних даних (далі — Суб’єкт), вільно, своєю волею та в своїх інтересах даю свою згоду на обробку моїх персональних даних власнику персональних даних (далі — Власник) згідно із Законом України “Про захист персональних даних” даних”

Персональні дані надаються Суб’єктом шляхом заповнення веб-форми на сайті bibleforall.in.ua (далі – Сайт), а також шляхом передачі персональних даних за телефоном або за адресою bibleforall.ua@gmail.com.

Персональними даними у рамках проекту «Біблія, відкрита для всіх» вважається наступна інформація, що стосується Суб’єкта: прізвище, ім’я, по батькові, поштову адресу, номер телефону та адресу електронної пошти.

Обробка персональних даних Суб’єкта здійснюється з метою пересилання або передачі Суб’єкту безкоштовного примірника Відновного перекладу Нового Завіту (ISBN 0-7363-0463-0), який Суб’єкт замовив на сайті bibleforall.in.ua, відправки Суб’єкту повідомлень про хід виконання замовлення, а також надання Суб’єкту додаткової інформації про це видання.

Висловлюю свою згоду на те, що для досягнення цілей обробки персональних даних Власник може доручати обробку моїх персональних даних іншій особі за умови дотримання вимог конфіденційності, безпеки та захисту моїх персональних даних, а також відповідальності Власник за дії цієї особи.

Я розумію, що надання мною персональних даних третіх осіб без їхньої згоди тягне за собою відповідальність відповідно до чинного законодавства України.

Прокрутка до верху