Глибинна причина війни

В Україну йде війна. Багато людей страждають. Чому? Навіщо? Як так вийшло? Можливо, у когось з’являється ще одне питання: Де Бог, або чому Він дозволяє це?

Біблія дає відповідь на це запитання. Бог створив людину для Свого задуму та Своєї цілі. Людина мала виражати Бога (являти якості Бога). Про це говориться у першому розділі Біблії – “І сказав Бог: Створімо людину за Нашим образом і подобою…” – книга Буття 1:26. Також це схоже на те, як створюють рукавичку за подобою руки, щоб та містила її. Бог створив людину з доброю природою, із такими якостями як: любов, правдивість, добро. Бог хотів, аби людина прийняла в себе дерево життя (Буття 2:9), тобто Самого Бога, але ворог Бога перший увійшов у людину через плід дерева пізнання добра і зла (Буття 3:1, 6). У результаті, у людини з’явилась інша природа, інакша від простої, чистої людської природи, яку створив Бог. Це була природа самого диявола, з такими проявами як: брехня, ненависть, зло, заздрість.

Можна сказати, що природа людини змінилась, тобто в людині залишилась добра природа, яка відповідає природі Бога, але, водночас, в неї ввійшла зла природа Сатани. Апостол Павло чітко описав це у Посланні до Римлян 7:17: 

Насправді ж то не я роблю, а гріх, що живе в мені”. 

Апостол Павло відчував ці дві природи в собі. У Посланні до Римлян 7:21 сказано: 

Отже, я відчуваю цей Закон [добра природа] у собі, хоча я хочу чинити добро, та зло [зла природа] завжди є зі мною“.

З того часу у людини з’явився конфлікт, який згодом переріс у конфлікт в родині, спільноті, народі й навіть між народами. Це і стало причиною війни. Вже у 4-му розділі Біблії Каїн вбиває Авеля, обманює батьків, будує місто для захисту. Тобто, ми бачимо: як тільки людина втратила Бога, вона втратила мир, спокій, захист, насолоду. Далі Біблія показує багато історій, де гріховна природа Сатани завдала шкоди людині. Більшість людей нікого не вбивала, але ви можете погодитись із тим, що всередині вас є зла природа.

Також, коли Адам і Єва перебували в саду, Бог піклувався про них. У них була їжа, відпочинок та безпека – саме те, що для українців актуально сьогодні. Бог захищав перших людей. Їм не було страшно.

Сьогодні, щоб перемогти зло – треба перемогти гріховну природу в людині.

Для цього треба щирим та відкритим серцем звернутися до Того, хто сильніший за гріх (злу природу всередині) і Того, хто переміг гріх – до Ісуса Христа. У Посланні до Римлян 8:3 говориться: “Бо що було неможливе для Закону, оскільки він був немічний через плоть, те зробив Бог: пославши Свого Сина у подобі гріховної плоті і в жертву за гріх, Він засудив гріх у плоті.

Ви можете сказати:

“Господи Ісусе, я визнаю, що у мене є зла природа, яка сильніша за мене. Я хочу, щоб Ти переміг її! Я приймаю Тебе як Свого Спасителя! Господи, увійди в мене та заповни мене Своєю природою!”.

2 коментарі до “Глибинна причина війни”

  1. Василь

    Івана 16:13-15,близько вже Друге Пришестя Ісуса Христа,під дверима.Скоро пройде остаточний просів Церкви Божої від плевел (ложних церков) цього світу.Де,і хто буде тоді з вас?-Ви задумується над цим?!..,

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутка до верху