Пил заполонив усе!

Загинулу вівцю відшукаю, а сполошену поверну, а поранену перев’яжу, а хвору зміцню.
Єзек. 34:16а

Вона ніяк не могла знайти її! Вона пам’ятала, що поклала її кудись. Однак, зараз вона втратила її і ніяк не могла відшукати. Вона загубила дорогоцінну монету, варту денної плати. Біблія розповідає притчу про наполегливу жінку, яка старанно працювала, поки не надбала 10 монет. Та, прийшовши одного дня додому, вона помітила, що одна із її монет зникла.

“Я повинна знайти цю монету!”, — твердо вирішила жінка. Вона схопила лампу, щоб освітити темну домівку. Світло наповнило кімнату. Потім вона почала підмітати домівку, щоб знайти монету. Повсюди був пил. Вона пересунула речі, щоб зазирнути під стіл, з надією віднайти монету там. Однак монети не було!

Спустившись на коліна, вона повзла підлогою та уважно оглядала все довкола. Врешті-решт, після зосередженого пошуку у всьому будинку, вона знайшла її; монета причаїлася в малоосвітленому кутку посеред пилу. Так само, як ця жінка, Дух Божий розшукує тебе, засвітивши лампу Свого слова, Біблії, яка розповідає про Спасителя, названого Ісусом, який “прийшов у світ спасти грішних” (1 Тим.1:15).

Він любить тебе, і Своєю смертю на хресті, Він віднайшов тебе і здійснив все, щоб звільнити тебе від твоїх гріхів ціною Своєї крові (Отк.1:15). Втім, ти досі можеш внутрішньо переховуватися від Нього. Так само, як жінка, яка здійняла хмару пилу в домівці, ти можеш переживати неспокій в своєму житті. Скрізь може літати пил через “підмітальну” роботу Духа. Бог бажає пробудити тебе, віднайти тебе і повернути тебе до Себе. Посеред усього пилу, Він цінує тебе, і розглядає тебе, як скарб вартий пошуку. Тому, Він не перестане шукати, доки не знайде тебе. Він поруч, Він бачить тебе у твоїх поневіряннях і Він близько. Тепер, досить від Нього ховатися. Зараз настав час, бути знайденим.

Просто помоліться:

“Господи Ісусе, дякую, що відшукав мене сьогодні. Зараз я каюся і повертаюся до Тебе. Я вірю в Тебе і дякую за “підмітання” в моєму серці. Ввійди в мене, Господи Ісусе!”

1 коментар до “Пил заполонив усе!”

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутка до верху